דפוס בפורמט רחב סולבנט

 

 

דפוס דיגיטלי פורמט רחב סולבנט זהו   סוג של דפוס דיגיטלי בפורמט רחב אשר יוצר תמונה דיגיטלית על ידי הנעת טיפות של דיו על נייר, פלסטיק או מצעים אחרים. מדפסות פורמט רחב / פלוטרים סולבנט ודפוס דיגיטלי סולבנט זהו הסוג הנפוץ ביותר של שיטת הדפסה בפורמט רחב והוא עמיד לתנאי חוץ קור וחום , פלוטרים בדפוס סולבנט נעים בין דגמים זולים לבין מכונות מקצועיות גדולות מאוד אשר נמצאות בבתי דפוס מתקדמים , וכן בלישכות שרות , וחברות שלטים .

 


 הדפוס הדיגיטלי סולבנט בפורמט רחב הוא דפוס שיודע לעשות הדפסות קטנות , בינוניות וענקיות והוא בעל יתרונות רבים היתרון הגדול של דפוס דיגיטלי פורמט רחב סולבנט הוא בעלות הנמוכה של הדיו וכן בעלות נמוכה של המדיות וסוגי המצעים שניתן להדפיס עליו וכן במגוון אפשריות ההדפסה    ואילו החסרונות של דפוס דיגיטלי פורמט רחב / פלוטרים בשיטת הסולבנט הם שאיכות ההדפסה היא לא כמו בדפוס דיגיטלי פיגמנט  בנוסף דפוס דיגיטלי פורמט רחב סולבנט ידוע בהוצאת ריח לא נעים בהדפסה . חשוב לציין איכות ההדפסה בדפוס דיגיטלי פורמט רחב סולבנט היא לא ברמת דפוס דיגיטלי פורמט רחב פיגמנט .

 

היום, לעומת זאת, יש הבדל קטן באיכות  בין צבע דיו דיגיטלי פורמט רחב סולבנט  לבין דפוס דיגיטלי פורמט רחב פיגמנט , היתרון הולך לצבעי דפוס פיגמנט באיכות ההדפסה , שיפורים מתמידים בנוסחאות של הדיו שהתייחסו לשני שיטות ההדפסה בפורמט רחב נותנות מענה גם בדפוס הדיגטלי פורמט רחב סולבנט באיכות ההדפסה צבעי דיו הדור הנוכחיים מיוצרים על ידי יצרנים של מותגים ידועים וטענתם שהדיו עמיד בפני דהייה בתנאי חוץ בהתנייה עם שימוש בנייר או מדיות נוספות באיכות גבוהה. באופן כללי, דפוס דיגיטלי פורמט רחב סולבנט משווק לרוב ענף הדפוס הדיגיטלי ותחום השילוט האוט דור ואינדור    .

 

מוצרי הסדרות

גלילי שמשונית

גלילי שמשונית

גלילי ויניל 100 מיקר

גלילי ויניל 100 מיקרון

נייר סינטטי סולבנט

נייר סינטטי סולבנט

גלילי טפט

גלילי טפט

מדבקת ויניל רב פעמית

מדבקת ויניל רב פעמית

גלילי נייר אורבן

גלילי נייר אורבן

גלילי בד טכסטיל

גלילי בד טכסטיל

גלילי קנבס

גלילי קנבס

התקשרו אלינו 03-5599995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רחוב הבנאי 4
בית שמש 9906404

פקס. 03-5588577

office@cm-yk.co.il