מכונות לדפוס פיגמנט מודרניות

מכונות לדפוס סולבנט מודרניות

מכונות לדפוס לטקס מודרניות

מהו הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב???

מהו דפוס דיגיטלי בפלוטרים ????
 

הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב היא הדפסה  שבה מועברת הגרפיקה של הקובץ או התמונה באופן דיגיטלי מהמחשב ישירות על גבי החומר הרצוי (כגון ניירמדבקה , פלסטיק,או בד), ולרוב מצופה בלמינציה לחיזוק ועמידות התוצר. הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב זו משמשת בין השאר להדפסת פוסטריםבאנרים וציורי קיר למטרות שיווק ופרסום של חברות ומוצרים. הדפסות רחבות וגדולות  אלו עשויות להיות בגדלים מגוונים ושונים , החל מפוסטר שאורכו ורוחבו מספר עשרות סנטימטרים, ועד להתקנות המשתרעות מהרצפה ועד לתקרה.

בשיטת ההדפסה בפורמט רחב / פלוטרים  שיטת ההדפסה היא  דיגיטלית בלבד , ועלויות ההדפסה בפורמט רחב / פלוטרים נמוכות יחסית ונחלקות לכמה סוגי ושיטות הדפסה , פיגמנט, סולבנט, לטקס , העתקות אור, ויו וי ; בעבר נדרשו חברות למימון גבוה כדי לפרסם באמצעות מתקני תצוגה, באנרים, מצגי פופ אפ, ציורי קיר ושלטי פרסום. ההדפסה בדיגטלי פורמט רחב  מאפשרת גם חסכוניות, עמידות ויעילות. עלות ההדפסה מתומחרת בהתאם לסוג וגודל החומר עליו מדפיסים. קיימים חומרים מגוונים המתאימים לשימוש בתנאי חוץ ובתנאי פנים. ניתן ליצור החל מכמות קטנה של הדפסות (הזמנה של הריצות קטנות דיגיטליות) ועד לכמה אלפי יחידות ("אופסט"); העלות ליחידה פוחתת ככל שהכמות גדלה (הדפסה בסיטונאות).
הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב / פלוטרים היא תהליך של דפוס דיגיטלי שבו הגרפיקה עוברת מקבצי המחשב לתוך דפוסים מאסיבים. דפוסים אלה עוברים מיד או למינציה כדי להפוך אותם לקשיחים ועמידים יותר או ללא למינציה . לאחר שעברו הליך זה נחתכים לגדלים מדויקים, וניתן לתלות אותם בעזרת ציוד מכני על מתקני תצוגה כמו פופ אפ או לשילוט חוץ ופנים ועוד . המדפסות המתקדמות בתעשייה מדפיסות ברזולוציית DPI הדפסה דיגיטלית בפורמט רחב מבטיחה איכות  הדפסה חדה ונקייה.

הדפסה בפורמט רחב דורשת היכרות עם קבצים וקטוריים לעומת קבצי רשת, מונחים גרפיים, ופלטים נקיים של קבצים גרפיים; זאת במטרה לוודא שהקבצים מודפסים בדיוק כפי שהם מופיעים על מסך המחשב

 

לפרטים נוספים ומידע מלא ומפורט על דפוס דיגיטלי בפורמט רחב אנא לחץ כאן

 

התקשרו אלינו 03-5599995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רחוב הבנאי 4
בית שמש 9906404

פקס. 03-5588577

office@cm-yk.co.il

חדשות ומבצעים