כאשר מדובר בפרויקט מיוחד בתחום הטכני או התעשייתי, חטיבת נייר קרטון ופלסטיק לפרויקטים של cmyk. היא הכתובת. החטיבה מתמחה ביבוא ואספקת מגוון רחב של נייר קרטון ופלסטיק מיוחדים בהתאמה ספציפית לצרכי הלקוח לתחום הטכני והתעשייתי עבור שווקים תעשייתיים, מפעלים, חברות ורשתות  מזון, בתי דפוס, יצרני קרטונים, יצרני אריזות נייר, יצרני טישו וטואלט ועוד.

לחטיבה מגוון רחב של סוגי נייר קרטון ופלסטיק מתוצרת המפעלים המובילים באירופה, כאשר ניסיונה עתיר השנים מאפשר לה לספק כל כמות של נייר קרטון ופלסטיק באיכות גבוהה במיוחד, בלוחות זמנים קצרים עד בית הלקוח.

החטיבה פועלת בכל רחבי הארץ באמצעות שני מחסנים ומרכזי הפצה : באיזור ראשון לציון  ובאיזור בית שמש ומוכנה לכל אתגר בכל מקום בישראל.

החטיבה מחזיקה בין השאר סוגים רבים של ניירות אפיה, גלילי נייר, קראפט, עיתון, כרומו, טישו, קרטון לבן ואפור לסוגיו, ניירות מצופים ורבים אחרים.פלסטיק לסוגיו המיועד להדפסה  במקביל, אם נדרש סוג נייר קרטון ופלסטיק שאינו במלאי השוטף, החטיבה בנויה לביצוע הזמנות למוצרים מיוחדים בכמויות שונות.

אחד מיתרונותיה הגדולים של חטיבת נייר קרטון ופלסטיק לפרויקטים ב-cmyk הוא יכולתה לבנות מוצרים ספציפיים לכל לקוח, בהתאם לדרישותיו. גם אם הדרישה לא תמיד פשוטה, החטיבה מסייעת בייעוץ ותכנון על מנת להגיע לפתרונות הטובים ביותר

התקשרו אלינו 03-5599995

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

רחוב הבנאי 4
בית שמש 9906404

פקס. 03-5588577

office@cm-yk.co.il

חדשות ומבצעים